ברוכים הבאים לכיף בישראל

 

נעים מאד,

שמי - ימית בלס צ'אפלה

 מורת דרך מוסמכת 
של משרד התיירות.

 
להזמנת הדרכות לימי כיף לחברות,
קבוצות, טיולים ייחודים ועוד...
  

0523433119
תיהנו מהאתר - הוא ממש אוצר,

שיהיה לנו כיף בישראל!

 • טיול בראש הנקרה

  ראש הנקרה - מערות ים בצבע טורכיז נרד ברכבל אל מערות מלאות בים, ניהנה...

 • טיול - מערת נמר ונחל נמר

  מערת נמר ונחל נמר תתכוננו לחוויה מדהימה, ניכנס עם פנסים למערה אמיתית, נזחול נטפס ונתחבר...

 • טיול - נחל אביב

    נחל אביב טיול מדהים, מהאהובים עלי בכל הצפון כולו! בדרך נפגוש מערות ומצוקי אבן...

 • בית שאן העתיקה

  בית שאן העתיקה - מקום מכושף מומלץ לבוא ולהרגיש את המקום בעצמכם.פעם הייתה כאן...

 • נחל עיון ומפל התנור

  שמורת נחל עיון  - טיול ארבעת המפלים ארבע מפלים בשמורה אחת. טיול מלא קסם...

 • מצודת הונין

  מצודת הונין - מצודה עתיקה ומלאת קסם ביקור במצודה עתיקה בראש של הר עם...

תודה והמון הערכה ל: 

לרוז חיים
SOUND SYSTEM
יוצר מוזיקת רגאיי  מגניבה 
 המלווה את הקליפים  
של הטיולים ב"כיף בישראל".

תודה לגבריאל מאיר הלוי
על השיר "הללו הוא"
בקליפ פתיחה של
אתר כיף בישראל

 

בית שאן העתיקה - מקום מכושף!

 

יש כאן אווירה יוצאת דופן, המיקום של העיר בתוך העמק היפהפה, העמודים המרשימים ברחוב הראשי של העיר העתיקה, התיאטרון הענק, חורבות המקדשים, הפסיפסים. הכל ביחד מתחבר לחוויה עוצמתית שזורקת אותך לישראל שלפני מאות ואלפי שנים אחורה. בואו לבקר ותרגישו בעצמכם.

העבר מתגלה בעמק הקסום

                                       הייתי רוצה להיות בת עשירים בעיר הזאת... היה כאן כיף על בטוח!

בקיצור, בטיול תיהנו מ: ביקור בעיר עתיקה ומרשימה. עיר מרכזית בימים עברו בארץ ישראל, בה תימצאו עמודי ענק שרועים על האדמה עדות לרעידת האדמה החזקה שחיסלה את העיר.

אל תפספסו - ברב חודשי השנה – מופע אור קולי מלהיב, חוויה לילית קסומה - חיזיון "לילות שאן" הצובע את העתיקות ומחיה את העיר – מומלץ ביותר, חובה לפחות פעם בחיים לבקר בעתיקות העיר בית שאן.

כיף לילדים: בוודאי, המקום מדליק בנוכחות שלו,לטייל בין הדרכים של העיר,לגלות אזורים,לטפס על מדרגות האמפי תאטרון,להעפיל על הגבעה בה נמצאו שרידי ישוב מצרי מלפני אלפי שנים ,חוויה אדירה ומלאת רושם לכל המשפחה. החיזיון האור קולי.

משך הטיול: בין שעה לשעתיים ,תלוי כמה תרצו לחקור ולטייל בסמטאות העיר.

למי מתאים: לכולם,למשפחות,זוגות,חברים וכו

חינם \בתשלום: בתשלום, ממליצה בכניסה לעשות כרטיס מטמון של שמורות הטבע הפותח בפניכם את כל שמורות הטבע בארץ בחינם.  תשלום רגיל: 40 ש"ח למבוגר,  24 ש"ח לילד. 55 ש"ח כניסה לאתר וללילות שאן - חיזיון אור קולי למבוגר ו45 ש"ח לילד.

שעות ביקור\טיול:מהבוקר עד שעה 16:00 כמובן גם בשבת.

היכן: מגיעים לעיר בית שאן ומשם יש שילוט ברור לכיוון הגן הלאומי עתיקות בית שאן.

קישור לאתר: בית שאן באתר רשות הטבע והגנים.

 

ביקור בעיר עתיקה ומפוארת.

עימדו בפאתי העיר. דמינו שאתם משפחה לפני כ2000 שנה המגיעה לעיר הגדולה מרכז המסחר של האזור. השוק מקדם את פניכם, מגוון גדול של בדים, ממתקים, מאכלים, בשרים... ואז נשמעת קריאה של כרוז- היום בערב תהיה הצגה חגיגית באמפי תיאטרון. אתם הולכים לאכסניה, שמים את חפציכם והולכים לבית המרחץ הענק היושב לו על שבעה דונאם בתוך העיר. מתרחצים בחמאם מתכוננים לערב. בתי הכנסת פועלים לצידי המקדשים, עשירי העיר עוברים ברחוב ומקבלים כבוד של מלכים. העיר כולה רוחשת חיים. עסקים ופעילות.  ברוכים הבאים לבית שאן – עיר התיירות והנופש של ישראל מלפני 2000 שנה.

 

לילות שאן - מיצג האור קולי – העיר העתיקה  מתעוררת לחיים

 תחת השמים הגדולים מידי ערב מתעוררות העתיקות לחיים חדשים. מאות פנסים בצבעים, בקול ובמנגינה מספרים את הסיפור של העיר המפוארת, היפה ,העתיקה. אתם מוזמנים להתקשר למרכז ההזמנות, לבוא וליהנות מחוויה צבעונית, היסטורית. האדריכלות העתיקה משתלבת באופן מופלא עם המיצג ויוצרת חוויה לכל המשפחה.

פרטים על חיזיון בית שאן

 חיזיון "לילות שאן" החל מ- 18 במרץ 2013 ועד סוף אוקטובר בימים ב',ג',ד',ה' מרדת החשיכה כל מחצית השעה.
מותנה בתנאי מזג האוויר ובתאום מראש.
דמי כניסה ללילות שאן: (כולל סיור באתר)
מבוגר: 55 ₪
ילד: 45 ₪
מנוי/אזרח ותיק: 28 ₪
סטודנט/חייל בסדיר: 45 ₪
טלפון : 04-6587189
3639* לילות שאן - יש להתקשר בין השעות 8:00 - 16:00

 

 החיים הטובים מלפני אלפי שנים - אמפי תיאטרון גדול וחגיגי במרכז העיר

חפירות ארכיאולוגיות אדירות בעיר בית שאן.

על מנת שתחוו את החוויה של טיול בעיר מלפני אלפי שנים, אתם חייבים להבין את גודל המבצע שהתנהל במקום. זכרו שהכול היה מתחת לפני האדמה מכוסה עפר. עכשיו דמינו שאתם ארכיאולוג צעיר מרשות העתיקות, שהגיע למקום לפני כחמש עשרה שנה. חלק מצוות גדול ונחוש של אנשים ואט אט כל יום אתה חושף ומגלה את העבר של המקום, אבן אבן, מבנה מבנה, את המקדש, האמפי תיאטרון כלי אוכל, כלי פולחן, תכשיטים, אומנות חיים שלמים שאינם עוד. העבודה שנעשתה בבית שאן העתיקה נתנה לדור שלנו את הכבוד, הידע והאפשרות לבקר בעיר כה מפוארת ומרשימה מלפני אלפי שנים. למידע שלם ומפורט אני מעבירה אתכם

 

              הרחוב בראשי של בית שאן, דמינו אלפי בני אדם,שווקים הומים- דמינו חיים!

בית שאן מוזכרת בתנ"ך.

בית שאן היא אחת מן הערם העתיקות בישראל! ומיושבת ברציפות מלמעלה מ6000 שנה!! בית שאן, עיר שנזכרת בתנ"ך "ויהי למנשה ביששכר ובאשר בית-שאן" (יהושע יז, יא ) לבית שאן הביאו את גופת שאול  המלך הראשון לישראל ובניו לאחר שנוצח על ידי הפלשתים בקרב אשר היה בגלבוע הסמוך. "וְאֶת-גְּוִיָּתוֹ תָּקְעוּ בְּחוֹמַת בֵּית שָׁן" (שמואל א' ל"א, י').הית החלק ממערך השלטון של שלמה המלך לאחר שנכבשה על ידי דוד המלך לפי כ3000 שנה.

 

 אלו הם השירותים הציבוריים של העיר. האנשים היו יושבים אחד ליד השני ו...מחרבנים... 

בית שאן בתקופה היוונית והרומית - עיר השעשועים והיין

עיר מרכזית חשובה,משפיעה על המתרחש אזור. העיר מקבלת אל פטרון ,לא אחר מאשר האל על שמו היא נקראת ניסה סקירטופוליס – שהוא אל השעשועים והיין! ואכן בית שאן היתה עיר מעורבת ומתערבבת, היהודים חיו כאן לצד מקדשים ותרבות ברברית של הקרבת קורבנות ותחרויות עד מוות.

נהנית מכל רגע!!

בית שאן לאחר הגעת הנצרות לישראל לפני 1600 שנה.

עיר חשובה,בירת המחוז, עיר מפוארת עם מבנים מפוארים, בתי מרחץ, שווקים,רחובות מרכזיים,בתי עשירים ועוד כסף לא חסר בבית שאן לפני 1600 שנה,הכל היה בשפע,נהנתנות השלטון הביאה את פיתוח ופאר העיר להשגים מרשימים.ושמה של העיר היה ידוע בכל הארץ ובאזור.המקדשים נהפכו לכנסיות.

עמודי האבן  על האדמה עדות לאסון הטבע

רעידת אדמה קטלנית – והעיר יורדת לטמיון.

  לפני כ 1300 שנה, ביום בהיר אחד הארץ זזה. רעידת אדמה עוצמתית שגורמת להרס אדיר ולהרג של אלפי בני אדם. על פי המומחים רעידת האדמה היתה לפני כ1300 בעוצמת 7,4 סולם ריכטר. לא נשאר בבית שאן הקדומה אף בניין עומד!!! דמיינו את הזוועה, בית שאן קרובה למקור הרעש ונהרסת כולה, כל מבניה היפים מתמוטטים, המקדשים מתנפצים והעיר נהפכת לעיר רפאים... אך לא רק בית שאן ניזוקה – טבריה, כבר נחום, נזקים בירושלים, סוסיתא, חצור, ועוד מקומות הקרובים לבקע האדיר באדמה שמונה השבר סורי אפריקאי – בו זורם לו הירדן הכנרת וים המלח.

בשטח היום במרחב הגן הלאומי נשארו בכוונה עמודי ענק שרועים על האדמה כפי שהם נפלו בזמן רעידת האדמה מצאו אותם בזמן טיולכם באזור.גם היום העיר החדשה ממוקמת בין אותם שני לוחות טאקטונים האחראים לרעידות האדמה. נתפלל ונדרבן את הרשויות להכין את ישראל לרעידת אדמה הבאה. הן מבחינת הערכות בשטח והן מבחינת חילוץ והצלה.

 

בית שאן – העיר שנחפרה מחדש אחרי אלפי שנים.

 הינה היא לפניכם, עיר עתיקה שחולצה מן העבר, מן הטרגדיה. אנו מוזמנים לבקר, להתרשם, לבלות בה כדרך העבר. הייתי מאד שמחה אם בימינו היה במרכז העיר בית שאן, אמפי תיאטרון שפועל בהצגות ומוזיקה כל ערב, חמאם רומאי להנאת התושבים. אין ספק שניתן ללמוד ולהתרשם מתרבויות העבר.

 

 

     כמה יופי במקום אחד, קסם של זמן שהיה ולא ישוב עוד....

מידע שימושי

לטיולים נוספים בעמק בית שאן