תודה והמון הערכה ל: 

לרוז חיים
SOUND SYSTEM
יוצר מוזיקת רגאיי  מגניבה 
 המלווה את הקליפים  
של הטיולים ב"כיף בישראל".

תודה לגבריאל מאיר הלוי
על השיר "הללו הוא"
בקליפ פתיחה של
אתר כיף בישראל

 

פסטיבל עכו - חגיגת תיאטרון מכושפת


כל שנה בחג סוכות - עכו העתיקה מתרגשת לכבוד שלושה ערבים בהם חגיגה של מופעים, מוזיקה ותיאטרון משובח.
אני מעריצה של פסטיבל עכו. שילוב מופעי החוצות של תיאטרון וקרקס על חומות העיר העתיקה ובין הסמטאות יוצר אווירה מכושפת שקשה לתאר במילים.
פסטיבל עכו, פסטיבל עכו לתיאטרון אחר, פסטיבלים בסוכות,פסטיבלים לילדים, כיף בישראל

החזון


פסטיבל עכו לתיאטרון הנותן במה לעשרות יוצרים ושחקנים אלטרנטיבים, בעשרות מקומות בעיר העתיקה. הקהל נחשף למיצגים והצגות ממגוון תחומי הבמה. בואו ליהנות מחוויה מרתקת. כל שנה אני מגיעה לפסטיבל עכו לתיאטרון אחר בהתרגשות גדולה. פוסעת בין ההצגות שחלקן ממוקמות על החומות, בסמטאות , באוויר, מוקרנות על הבנינים וניהנת מכל רגע.

רב הפסטיבל חינם


איזה כיף לגלות שרב מופעי פסטיבל עכו הן בחינם לחלוטין. רק ההצגות המשתתפות בתחרות של הפסטיבל בתשלום חוץ מהן מוצגות עשרות נצגות ומיצגים חינם לחלוטין ברחבי העיר העתיקה וכולם מוזמנים ללכת עם התוכניה בין עשרות מוקדי ההצגות ולתפוס כמה שיותר תרבות ויופי.
למען הסדר הטוב אסביר שוב.


לפסטיבל עכו שני חלקים.

הראשון הוא עשרות מופעי חוצות כל יום משעות אחר הצהרים המוקדמות אל תוך שעות הלילה הקטנות. חלק השני הוא תחרות הצגות תיאטרון. למעלה מעשר הצגות שנבחרו בקפידה מתחרות על המקום הראשון. הצגות אלה בתשלום. מומלץ מאד להיכנס לחללי התיאטרון המיוחדים שמכינים בפסטיבל עבור ההצגות המתחרות וליהנות מחווית תיאטרון אחר נפלאה.

פסטיבל עכו מושלם לילדים בכל הגילאים.


הילדים שלכם לא יבינו לאן לקחתם אותם. עיר עתיקה, מכושפת, ליצנים ואשים מכופשים בכל פינה, תאורת לילה על החומות, מופעים לכל המשפחה, מופעי ריקוד בשילוב אש.... חגיגה מדהימה. אל תפספסו. הגיעו וליהנות.

שוק אוכל ופינוקים

בתחומי הפסטיבל מתחם גדול של אוכל רחוב, כנאפה, פלאפל, שתיה, פיצות וכו. המון דוכני לממכר אומנות, מתנות ומזכרות. המקום מסודר למופת ומכיל בקלות את אלפי האנשים שמגיעים ליהנות בפסטיבל.

פסטיבל עכו - הפקה נהדרת - חגיגה לכולם!

לילות מכושפים, אין מצב שאני מפספסת את החגיגה הזאת שרובה בחינם, במופעי רחוב לכל המשפחה.

כיצד מגיעים

נוסעים לעכו בגליל המערבי, בימי הפסטיבל ישנה הכוונה מסודרת על ידי המשטרה לחניונים המסודרים בחוצות העיר מהם יוצאים אוטובוסים למתחם הפסטיבל בעיר העתיקה. מאד מסודר. אופציה שניה להגיע עם רכבת ישראל לתחנת עכו ממנה יוצאים גם כן הסעות מסודרות לפסטיבל עכו לתיאטרון אחר. בואו ליהנות.

ממליצה לכם ללחוץ על כל הקליפים בבת אחת כך תוכלו להרגיש את החוויה והפס קול הכי קרוב למציאות של פסטיבל עכו לתיאטרון אחר.