תודה והמון הערכה ל: 

לרוז חיים
SOUND SYSTEM
יוצר מוזיקת רגאיי  מגניבה 
 המלווה את הקליפים  
של הטיולים ב"כיף בישראל".

תודה לגבריאל מאיר הלוי
על השיר "הללו הוא"
בקליפ פתיחה של
אתר כיף בישראל

 

גני חוגה - גן עדן על המים

דשא ירוק הסובב בריכות שחיה \ אגמים יפייפים, הרי הבקעה מסביב, כולם במים מהבוקר עד מאוחר בלילה,כל היום סטלבט, הילדים מתגלשים במגלשות, אני צפה על מזרון צבעוני, בעלי שותה בירות עם החברים, לקראת ערב המנגלים נדלקים והחפלה מתחילה. בקיצור - נופש מושלם.

כיף בישראל

בקיצור, בטיול תיהנו מ: אגמי מים צלולים שהוסבו לבריכות ענק, מדשאות, עצי דקלים המרשרשים ברוח החמה, מגלשות בתוך המים בבריכה של הקטנים שפתוחה כל הלילה, אומגה בבריכות של הגדולים שפתוחות עד השעה חמש כל יום. קמפינג על המדשאות ליד בריכות מים ענקיות  - פשוט חווית קיץ מושלמת. 
כיף לילדים: מקום מטריף לילדים מכל הגילאים, בריכת הילדים נמוכה כ 30 ס"מ, עצומה בגודלה והילדים שורצים שם שעות על גבי שעות, מדשאות, קיוסק עם גלידות. הכי טוב שיש. אנא שימרו על הילדים בבריכות המים- מצופים וקרם הגנה חובה.
סוג טיול: מתחם בריכות \ אגמים ענקיות לבילוי יום או קמפינג רטוב ושמח.
משך הטיול: כמה זמן שתרצו.
למי מתאים: לכולם ! לזוגות רומנטים, למשפחות בוודאי.
חינם \בתשלום: בתשלום. כניסת יום: 39 ₪ - תשלום מגיל שלוש. לינת לילה: 72 ₪ יציאה עד למחרת בשעה חמש.
שעות ביקור\טיול: האתר פתוח למבקרים מאפריל עד אוקטובר.
היכן:  המעינות של עמק בית שאן.
כיצד מגיעים:  רישמו ב waze   -  גני חוגה
מאזור חיפה  כשעה.  מתל אביב כשעה וחצי.
נוסעים לכיוון בית שאן, מגיעים ל"צומת שאן" פונים לכיוון המעבר גבול עם ירדן. אך ממש 50 מטר לתוך הפניה פונים שמאלה בכביש שלוקח אתכם הישר לגני חוגה.

מטבריה כ-  25 דקות - נוסעים דרומה על כביש 90 עד לצומת "שאן" פונים שמאלה לכביש 71  למעבר גבול ירדן ומיד שוב שמאלה לכביש המוביל לפארק כ 3 ק"מ.

מירושלים -  כשעה ורבע - דרך בקעת הירדן. נוסעים צפונה על כביש 90 חולפים על בית שאן ובצומת "שאן" פונים ימינה לכביש 71  לכיוון מעבר גבול ירדן, ממשיכים ע"פ השילוט לפארק כ 3 ק"מ.

קישור לאתר של גני חוגה
מפת הפארק  לחץ כאן

גני חוגה

גני חוגה – אחד ממתחמי הקמפינג המושקעים שיש בישראל.

מי גני חוגה נובעים מן האדמה ונשפכים באלגנטיות אל עבר שלושה אגמים שהוסבו לבריכות שחיה קרירות ונעימות. הבריכה של הילדים פתוחה לרחצה כל הלילה ואני ביליתי שם עד אחת בבוקר כשמעלי כוכבי השמים מחייכים באהבה. בלילה פותחים באתר תאורה נוחה, יש קיוסק עם ארוחות קלות, גלידות, ג'חנון בשבת בוקר,פיצות. מזרונים להשכרה ללינת לילה נוחה ב20 ₪ לילה למזרון. מקלחות שירותים במצב סביר, שירותי ניקיון לאורך כל היום, בכל האתר. אם כבד לכם לסחוב את כל ציוד הקמפינג יש שירות הובלה מהאוטו למקום בו תבחרו להתמקם ב10 ₪.

כיף בישראל

בריכת הדיג

לצד הבריכות בתשלום נוסף של 10 ש"ח נפתח מתחם דייג. ניתן להשכיר חכות ופתיונות וליהנות מדיג. ניתן לקנות את הדגים על פי משקל. המנגל בערב משתדרג עם דג טרי ועסיסי - איזה כיף!

אוהלי היורט – קאזה מונגולית - פינוק של אירוח

מתחם לינה משודרג,  הוא מתחם אוהלי היורטים המונגולים בגני חוגה. ניתן להשכיר אוהל מונגולי עם מטבחון ומזרונים, מתאים לקבוצות, למשפחות גדולות.מאד נוח וכיף.

מידע שימושי:

 בתוך בריכות המים ישנם אבנים קטנות וקשה ללכת, מומלץ להביא נעלים כמו קרוקס או מדוזה של פעם.

תביאו מזרונים לציפה על המים, מומלץ לעלות על מיזרון ולשכוח מהכל.

יש מספיק מקום לכולם.

טיולים נוספים מומלצים באזור: פארק המעינות, בית שאן הקדומה, מצודת כוכב הירדן, בית הכנסת בבית אלפא, הסחנה, גן גורו ועוד.