תודה והמון הערכה ל: 

לרוז חיים
SOUND SYSTEM
יוצר מוזיקת רגאיי  מגניבה 
 המלווה את הקליפים  
של הטיולים ב"כיף בישראל".

תודה לגבריאל מאיר הלוי
על השיר "הללו הוא"
בקליפ פתיחה של
אתר כיף בישראל

 

ברוכים הבאים לפארק נשר

טיול מושלם, גשרי פלדה ענקיים מעל הוואדי, טיול מוצל לאורך נחל קציע, נוף ירוק. כיף בישראל.

איזה כיך בפארק נשר - גשרים ענקיים להנאת המטילים


בקיצור, בטיול תיהנו מ: הליכה על גשרי פלדה נהדרים מצד אחד לצד השני של העמק מעל הנחל, טיול במסלול מוצל עם עם שלטי הסברה על הטבע מסביב
כיף לילדים: בוודאי, הנוף, גשרי הפלדה,הטיול כולו, המקום הזה הוא חלום של כל ילד\ה.
סוג טיול: סיור קל, מעגלי, מוצל נעים וחוויתי.
משך הטיול: כשעה – שעה וחצי.
למי מתאים: לכולם. משפחות ,זוגות, תיירים מחו"ל...
חינם \בתשלום: חינם לחלוטין.
שעות ביקור\טיול: לאורך כל היום
כיצד מגיעים: בוויז - רישמו פארק נשר כניסה. והנווט יכוון אתכם הישר אל עבר החניה בפארק.
סעו לנשר הממוקמת על מורדות הצפון מזרח של הר הכרמל, פנו אל רחוב חרוב, כאשר תראו שלט של ק"קל ופרגולה עגולה מצד שמאל של הכביש , פנו שמאלה אל עבר החניון המסודר של ק"קל - פארק נשר.

כמה ירוק ויפה החורש על הר הכרמל בפארק נשר

פארק נשר - איזה יופי של גשר.

איזה כיף לטייל בהר הכרמל ולמצוא פארק מטופח מלא עיניין ועם הפתעה ענקית - שני גשרי פלדה אדירים. האחד 150 מ' והשני 70 מ', התלויים מעל נחל קציע מול נוף הנפלא של עמק זבולון ומפרץ חיפה. טיול מקסים ומומלץ לכולם.

 הגשרים התלויים בפארק נשר חוויה לכל גיל

מסלול הטיול

מחניית הרכבים המסודרת יש שתי אופציות להגיע לאזור הגשרים התלויים או בשמם - גשרי ההרפתקאות.
הסימון השחור יוביל אתכם בשביל רחב הישר אל הגשרים - מרחק של 10 דקות הליכה. בדרך תיהנו משלטי הסברה על העצים לאורך השביל. נגיע לגשרים ניהנה מהם ונחזור חזרה על אותו שביל.

150 מ' של פלדה בין שמים לארץ

האופציה המומלצת - סימון ירוק שביל אורי

מהחניה נראה בבירור סימון ירוק, נעבור דרך אזור עם גן שעשועים ומקום לפיקניק משודרג. נלך בעקבות בסימון והחיצים הירוקים לאורך בשביל העובר בתוך החורש. השביל יורד אל נחל קציע הירוק, מוצל והיפה. מגיע לאחר כחצי שעה הליכה של טיול נעים במסלול מוצל אל הגשרים התלויים. כאן ניהנה מהנוף ומהמעבר על הגשרים הממוקמים אחד בסמיכות לשני. נחזור על השביל המסומן שחור חזרה לחניית הרכבים כשבדרך ניפגוש את קיוסק הגשרים בו ניהנה מכוס קפה או ארטיק לילדים.

בואו ליהנות בפארק נשר לפיקניק וטיול נפלא בחורש

גן שעשועים ושולחנות לפיקניק

בכניסה לשביל אורי ממש מתחת לחניה נפגשו גן שעשועים משודרג בן העצים, הילדים יהנו לשחק כאן בכיף ולכם המבוגרים יש שולחנות לפתוח פיקניק בצל העצים.


ילדים זה שמחה

הילדים יהנו מאד בטיול בפארק גשר. גם מהגן השעשועים בלב החורק וגם לאורך מסלול אורי יש שלטים עם משימות המכוונות כיצד להתבונן, להקשיב, להתמזג בטבע. הילדים יהנו לקרוא את השלטים ולעקוב אחרי ההוראות.

 

מפת מסלולי הטיול בפארק נשר

 

חלום של מקום הנשק בגשר

ניקיון הפארק

ברחבי האינטרנט יש ביקורות רבות על רמת הניקיון של פארק נשר. אני הגעתי עם רואי בני למקום ביום שבת בוקר ושמחתי למצוא שני עובדי ניקיון מנקים את אזור גן השעשועים מהמנגלים של המטילים יום לפני ואת המסלול בשביל אורי.
בבקשה שימרו על פינת החמד הזאת נקייה, שחס וחלילה לא ישימו שם עמדת תשלום...
בואו ליהנות בפארק נשר - חווית הגשרים התלויים.

שביל אורי - על שם סגן אורי בינמו ז"ל

אורי בינמו ז"ל חסם מחבל מתאבד בגופו בחנוכה 2005 לזכרו הוקם שביל הטיול הקסום ביער. משלחת נשים מארה"ב בשם "מלכת שבא" שבראשה עומדת טלי צור, גייסה תרומות מהקהילה היהודית בארה"ב. המשפחה של אורי יחד עם נשות "מלכת שבא" הקימו את שביל ההליכה היפה העובר לאורך נחל קציע עובר לצד הגשרים ומסתיים בתצפית אל ביתו של אורי שגדל בנשר במרום זה ממש. על מנת להנציח את זכרו של סגן אורי בינמו יהיה זכרו ברוך.