תודה והמון הערכה ל: 

לרוז חיים
SOUND SYSTEM
יוצר מוזיקת רגאיי  מגניבה 
 המלווה את הקליפים  
של הטיולים ב"כיף בישראל".

תודה לגבריאל מאיר הלוי
על השיר "הללו הוא"
בקליפ פתיחה של
אתר כיף בישראל

 

חיי לילה נהריה

הלילות כמו הימים בנהריה רגועים ואינטימים. בזמן האחרון נפתחו כמה בארים ופאבים ברחוב הראשי. מה שפתוח 24 שעות ביממה זה בית קפה ארומה.

 

מקומות לשבת לדרינק בעיר

הפאב הוותיק ביותר בעיר למעלה מ30 שנה הוא הB.K. ממוקם מול הרכבת בצד השני של הגעתון בכניסה לעיר. יש כאן אווירה של פאב אנגלי שכונתי עם מוזיקת רוק. הקירות ספוני עץ ואומנות של אוהבי המקום. מקום טוב לשבת עם חבר ולתת לו בבירה קרה. ההמבורגר במקום מומלץ.

ביום שישי הרבה מן המקומות בעיר סגורים ולכן גם הבתי קפה נהפכים למקומות מפגש. קפה פינגווין פתוח ואיזה מזל שיש ארומה שפתוחה 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

בטיילת של נהריה יש כמה בארים \ מסעדות חוף כמו הטראסה, סטלה, מול הים תוכלו לשים את הרגלים כמעט במים ולקבל שירות.

 

 

מחוץ לעיר אבל ממש קרוב :

צפונית לעיר באזור תעשייה נהריה ממוקמים שני ברים שעובדים חזק. למי שאוהב מוזיקה שחורה, דאנס ואווירה פרועה יש את האבלון  ולא רחוק ממנו ממוקם בר ה"ברטה" שהוא ההפך הגמור מהאבלון, בר עם אווירה מגניבה, רחבה גדולה בחוץ וסטודיו לקעקועים צמוד אליו , מוזיקה אלטרנטיבית . אחד מהמקומות החמודים באזור!

דרומית לנהריה אבל ממש קרוב בכניסה למושב "שבי ציון" ממוקם פאב "הפרה". אל תיבהלו מהשם זה לא רפת אלא בר מושקע מעץ בו כל שבוע הופעות חיות מנינט ואברהם טל ליוצרים פחות מוכרים. שווה לבדוק את לוח הפעילות של המקום לפני שמגיעים. ממול שבי ציון במרכז ביג ממוקם פאב "הספרייה". כאן תצאו בטוח שיכורים מכיוון שהוא עובד לפי שיטת מחיר אחד ויאללה לשתות עד אובדן חושים.