תודה והמון הערכה ל: 

לרוז חיים
SOUND SYSTEM
יוצר מוזיקת רגאיי  מגניבה 
 המלווה את הקליפים  
של הטיולים ב"כיף בישראל".

תודה לגבריאל מאיר הלוי
על השיר "הללו הוא"
בקליפ פתיחה של
אתר כיף בישראל

 

ברוכים הבאים לחופי הים של נהריה - עיר חוף גלילית

יש קסם מיוחד בחופי הים הצפונים של ישראל

 כיצד מגיעים:  waze - רשמו חניון הטיילת נהריה.

סעו צפונה עברו את חיפה ואת עכו עד שתראו את נהריה. פנו שמאלה לרחוב הגעתון, תזהו אותו לפי הנחל הזורם במרכזו. סעו ישר עד הטיילת , עד שתגיעו לצומת טי, פנו ימינה ומיד תזהוא  משמאל מגרש מכוניות ענקי ובחינם. החנו וצאו להסתובב ולבלות במרכז העיר ובטיילת של נהריה.

 

חופי הים של נהריה

חופי הים של נהריה - מהחופים היפים בישראל

חוף ים טבעי, מהיפים בארץ. בחוף המסודר  חוף גלי גליל,ישנה גם  בריכת שחיה ענקית, בריכות לילדים ,קנטרי קלאב בצמוד לחוף עם בריכה מחוממת.  

טיילות ספורט והליכה לאורך הים

נהנית מהליכה מול הים בטיילות הים של נהריה

 הטיילות של נהריה - הצפונית והדרומית

שני טיילות פשוט מושלמות יש בנהריה , לטיול רומנטי, הליכה ספורטיבית ורכיבה על אופנים.

טיילת חוף צפונית

כביש צר מקביל לים לאורך החוף מנהריה צפונה  עד לחופי אכזיב, מסלול יפהפה להליכה עם צמחיית חוף טבעית ויופי אין סופי. כ 3 ק"מ. 

טיילת חוף דרומית

פרויקט מקסים של טיילת מושקעת, ממוקמת לאורך החוף הדרומי של נהריה, מטיילת המסעדות עד לשבי ציון, מתקני ספורט לאורך המסלול מתקני ספורט, ספסלים, דקים מעץ מעל המים, חוף ים פתוח, פארק אתגרי עם משחקיית ענק לילדים (בתשלום). טיילת מדהימה בסופה מגרשי טניס וכדורסל.

 

כל שנה בחודש אוגוסט הטיילת של נהריה נכנסת למצב רוח של מסיבה. עשרות הופעות של אומנים מהמובילים בארץ מידי ערב - במימון מלא של העירייה , משמע הכל בחינם להנאת האורחים והתושבים. הפקה גדולה ושמחה. מיטב הזמרים, הצגות ילדים, סרטים, ריקודי עם, להקות משלל סוגים והמון הפתעות, לאורך החודש הכי קיצי בשנה. שווה להתעדכן מה קורה בטיילת של נהריה בחודש אוגוסט.

כיף לבלות בנהריה בחופש בגדול

נהריה - יופי של חופשה בעיר חוף גלילית

לסיכום.

נהריה היא מקום כיפי, רגוע ומפנק. כיף  להגיע מהמולת מרכז הארץ לאווירת הגליל המערבי , לתפוס פינה של צל ולהתמכר לים. בואו ליהנות בנהריה.