תודה והמון הערכה ל: 

לרוז חיים
SOUND SYSTEM
יוצר מוזיקת רגאיי  מגניבה 
 המלווה את הקליפים  
של הטיולים ב"כיף בישראל".

תודה לגבריאל מאיר הלוי
על השיר "הללו הוא"
בקליפ פתיחה של
אתר כיף בישראל

 

השווקים ומרכזי הקניות של עכו

בעכו העתיקה ובעיר עצמה יש כמה מרכזי קניות שהם חלק בלתי נפרד בביקור בעיר העתיקה.אחד מהם הוא השוק הוותיק והצבעוני של עכו מפורסם וידוע ולצידו נפתח שוק חדש בשם הבאזר התורכי שמוסיף טעמים וחן לעיר העתיקה. כיף לחזור הביתה עם מזכרת ממקומות שנהנים לבקר בהם.


השוק הנהדר של עכו בעיר העתיקה 

בואו ליהנות

כיף לגלות

השוק הוא הלב של עכו העתיקה, ממוקם ליד האתרים ההיסטוריים, המוזאונים ומרכזי המבקרים שמומלץ לטייל ולהכיר אותם דרך הכרטיס המשולב של עכו העתיקה.
בשוק תיהנו מבסטות לדגים ופירות ים - בעיקר בתחילת השוק ואז בהמשך תגלו מזכרות לתיירים, קפה משובח טחון במקום, תבלינים, צעצועים, כלי מטבח, ביגוד, בשר, פרחים ועוד...  בשוק יש גם מסעדות דגים, חומוסיות נהדרות ומקומו לשבת ולעשן נרגילה עם קפה תורכי אסלי. שוק חמוד וצבעוני - פתוח כל השבוע משעות הבוקר עד אחר הצהריים.  תנסו את הבקלאוות והכנפה הנהדרות. קחו לכם חתיכה ורדו לשבת מול הגלים.

כיצד מגיעים: מאד קל להגיע אל השוק בעכו העתיקה. ממוקם בסמטת אבן  מהכניסה לעיר העתיקה עד לנמל הדייגים. אי אפשר לפספס אותו.


הבאזר התורכי החדש בעכו העתיקה

 עכו העתיקה בואו ליהנות

אנשים מדהימים בעכו העתיקה

מזל טוב לעכו העתיקה, בשעה טובה נפתח בה הבאזר התורכי -  מתחם אופנתי ומקורי בו דיוואן לקפה, חניויות בוטיק לדליקטסים כמו גבינות עיזים נהדרות, גלידריה מעולה ועוד. במקום גם שתי מסעדות קטנות של דגים טריים באווירה תל אביבית... כיף לגלות לתמוך ולהכיר. ( במקום גם שירותים ציבוריים).

כיצד מגיעים:  בכניסה לעיר העתיקה  - מהרחוב בראשי - תראו שלט גדול שיוביל אתכם לבאזר התורכי - יורדים מתחת לקמרון לתוך סמטה מאבן , פונים ימינה ונכנסים לבאזר.

 


קניון ארנה של העיר עכו

מי שאוהב את חווית הקניות שלהם ממוזגות. ישמח לשמוע שיש קניון חדש ומודרני ממש בכניסה לעיר עכו. תזהוא אותו לפי הכדור הגדול בכניסה לקניון. כאן תמצאו חנויות של רשתות גדולות כמו כמו בכל קניון עם טוויסט עכואי...


לסיכום: כיף ליהנות ולחוות את השווקים של עכו העתיקה.

powered by contentmap