תודה והמון הערכה ל: 

לרוז חיים
SOUND SYSTEM
יוצר מוזיקת רגאיי  מגניבה 
 המלווה את הקליפים  
של הטיולים ב"כיף בישראל".

תודה לגבריאל מאיר הלוי
על השיר "הללו הוא"
בקליפ פתיחה של
אתר כיף בישראל

 

גן אל מונא - גן עדן של הטבע

יש מקומות שפותחים את הלב כמו שילד שניכנס לגן שעשועים והוא מתמלא באושר ופליאה.
כמה כיף לגלות בישראל שלנו גן נפלא כמו גן אל מונא ולהרגע את תוך היופי של המקום.
הביאו פיקניק קטן, ספר, את הילדים, שימו יד ביד ובואו לתפוס רוגע בצל העצים.
גן אל מונא מחכה לכם באהבה.

כמה יפה פה

רומנטיקה באוויר

כמעט בכל יום מגיעים חתנים וכלות להצטלם לפני חתונתם ברחבי הגן הקסום.
אחד מהדברים שנאג'י גאה בהם הוא האהבה לאשתו. נאג'י יוצר ובעל הגן אומר שהאישה היא האור והנשמה של הבית. הגן וכל היופי בו מסמל אותה. האישה היא ההצלחה של המשפחה, החינוך, הנחמה , האהבה. גבר שמוקיר ותומך באשתו יחיה בגן עדן כל ימי חייו. כמו הגן אם יטופח יהיה יופי אם יוזנח לא יהיה בו כל חיים.
בקרוב יש כוונה לפתוח בית קפה קטן ופיתות על הטאבון - לאירוח מושלם.

בקיצור תיהנו מ: ביקור במקום מלא יופי והשראה. מפלי מים, מזרקות , פסלים, צמחייה מכל העולם ובעלי המקום - נחמדים שכיף לפגוש ולהכיר.
כיף לילדים: הילדים יתרגשו לטייל ברחבי הגן, לגלות את הפסלים , המזרקות את חדוות היצירה שזורמת לה בגן.
סוג טיול: סיור טיול מנוחה בגן יפהפה.
משך הטיול: חצי שעה לכמה שתרצו להישאר וליהנות הצלילי המים הזורמים
למי מתאים : לכולם, למשפחות עם ילדים מכל הגילאים, לזוגות רומנטיים, לקבוצות חברים. חלק מהגן מותאם לעגלות נכים ותינוקות.
שעות פתיחה: כל יום מהבוקר עד שעות הערב. צלצלו אם יש לכם שאלות לגבי הערב.
מרחק מהרכב : החניה צמודה לכניסה לגן.
כיצד להגיע: מאד פשוט להגיע. הגן נמצא הכניסה לכפר הדרוזי הנעים והנחמד גוליס. קרוב מאד לאחד מאזורי הקניות המפורסמים של הגליל המערבי. נכנסים לכביש הקניונים של כפר ירכא חולפים על פני החנויות וממשיכים רק ישר. תחלפו על פני הסופרמרקט הענקי - מרכז המזון ירכא. כאן תראו שלט לגן מונא. עוד 200 מ' מצד שמאל תיראו את קשתות האבן ואת הכניסה הרחבה והפתוחה לגן.
waze גן א ל מונא גוליס
טלפון לבירורים:  052-4318414
חינם \ בתשלום: בתשלום, כ - 15 ש"ח למבוגר.


כמה יפה פה

ברוכים הבאים לחוויה של טבע, מים ויד אוהבת ומטפחת.

גן אל מונא שוכן קרוב מאד למרכז קניות מטורף, מהגדולים בגליל המערבי. בשבתות תראו עומס תנועה גדול בדרך לעשרות הקניונים וחנויות העודפים והמסכדות הרבות באזור. העדינות של גן מונא והיופי של המקום כמעט הפוך מההמולה של אזור הקניות והמסחר. שילוב של תניהם יחד יוצר יופי של חוויה של פינוק ללב בגן ולאחר מכן הכיף של למצוא דברים יפים ללבוש או לקישוט הבית בחנויות הרבות שבאזור.

גן אל מונא

נאגי עבאס בנה את גן אל מונא זה עם משפחתו באהבה רבה לזכר הוריו. סבו החל את נטיעת הבוסתן סביב באר מים והוא המשיך את המקום עם חזון לייצור את גינת גן עדן כאן בגליל המערבי. הגנים עוצבו בסגנון הגנים העותמנים. הגן בנוי בכמה מפלסים בהן תמצאו פסלים, בעלי חיים, ציפורים ויונים, מזרקות עם מים זורמים המסמלים את החיים.

כמה יפה כאן

כמה יפה כאן

 

חכמת חיים מתגלה בשבילי הגן


לגן אל מונה יש תובנות רוחניות על החיים. נאגי ואשתו מזמינים אותנו לטייל בגן להתישב על אחת מנדנדות העץ ליד המזרקות ולהרהר עליהן.
המים - משולים לחיים עצמם. בכל רחבי הגן יש מזרקות ומפלים שמניעים את החיות של הגן, ציפורים שותות מהעדני המים, הפרחים צומחים בשמחה כמסגרת לתמונה סביב המים הזורמים.
הדלתות והחלונות - ברחבי הגן מעברים בין מפלסי הגן בינהן ממוקמות דלתות עץ גדולות ויפות המחלקות את הגן לפינות חמד שכיף לגלות. הדלתות בגן מסמלות את הגורל. האדן בחייו לא יודע איזו דלת תיפתח בפניו, מה מחכה לו בגללול הזה זהוא חוווה. לכן עלינו להיות כמה שיותר טובים וקשובים לנשמה ולתת לה הזדמנות בחיים האלה להגשים כמה שיותר שהיעוד שלה.
כבוד לעבר - הגן הוא גן הנצחה של אהבה וגעגועים להוריםשל נאג'י - שמה של אימו היא מונה.
מי שלא מאמין בכבוד בעבר לא יהיה לו עתיד.
לגן אין שער - כמה מפתיע ונעים להיכנס למרחבי הגן בלי לעבור שער סגור. הגבר מסמל לב פתוח ואוהב. אדם שחי עם לב פתוח ואוהב יחיה באושר בחייו ואדם ששם חומות ופחדים יסבול בימי חייו. אתם מוזמנים להיכנס לגן עדן הקטן הזה.

 

שוב אני ממליצה - אל תתפתו לבזבז את כל זמנכם בחנויות של המרכז מסחרי הענק של ירכא, קודם תנו לנפש שלכם חוויה של רומנטיקה גלילית בגן אל מונא ולאחר מכן המשיכו לאחת מהמסעדות הרבות ולחווית הקניות בחנויות הרבות.

איזה גן מושלם

איזה כיף

כמה יפה כאן